Jacquelyn Frank – Gece Gezginleri Jacob PDF EPUB ekitap

10ff6-2015-08-052b15-18-052byandex-disk2b-2bgoogle2bchrome

Yedi asırdır kimse onu baştan çıkaramadı. Ama bu gece farklı olacak ..

Zamanın başından beri var olan Gece Gezginleri, karanlığın gölgelerinde yaşamaktadır. İnsanlara âşık olmaları kesinlikle yasaktır ve bu kadim yasanın uygulanmasını sağlayan tek kişi İnfazcı Jacob’dır. Jacob insanlara karşı arzularına yenik düşen tüm Gezginleri, bahaneleri ne olursa olsun adalete teslim etmiştir. Yasak tutkulara, önüne geçilemeyen açlığa hatta ay lanetine karşı bile bağışıklığı vardır ve kendine hâkimiyeti tamdır… ta ki New York’un karanlık bir sokağında Isabella’yı görene dek. Jacob’ın aklında kadının hayatını kurtarmak yoktur. Fakat onu kollarının arasına aldığı an engelleyemediği duygulara kapılır ve birdenbire her şey değişir.

Birbirlerine karşı hissettikleri dayanılmaz cazibe kesinlikle yasalara aykırıdır ve Jacob’ın o ana dek inandığı her şey arzuların alevinde hızla yanıp kül olacaktır.

Gece başlasın!..

“Yepyeni bir ses, müthiş bir yetenek.”

-Sherrilyn Kenyon-

“En leziz çikolatalar gibi, Jacob da yoğun, karanlık ve iştahınızı tatmin ediyor.”

-Joann Ross-

“Jacob nefes kesen, büyüleyici sahneler ve unutulmaz karakterlerle dolu. Bu kitaba bayıldım!”

-Christine Feehan-

“Gece Gezginleri serisinin heyecan dolu ilk kitabında Jacob ile Isabella arasındaki romantizm gerçekten çok çekici. Yasak aşk, gizli kaderler ve bir ruh çağıranın yarattığı tehlike, okurları nefes nefese bırakıyor.”

-Romance Junkies-

Sayfa Sayısı: 336

Baskı Yılı: 2015

Dili: Türkçe

pdf-kitap-indir-300x682

Keyifli Okumalar Dileriz ..

%d blogcu bunu beğendi: