Taylor Jenkins Reid – Sonsuza Dek, Ayrı PDF EPUB ekitap

7ceda107-5950-480b-802f-7059e4f16d40

Yirmili yaşlarındaki sıradan bir kadın olan Elsie Porter’ın sıra dışı hikâyesi ..

Yeni yılın ilk günü pizza almak için köşe başındaki pizzacıya girdiğinde Elsie kimseyi görmeyi beklemiyordu, hele de sevimli ve etkileyici Ben Ross’u asla. Ancak ikili birbirlerinden ilk görüşte etkilenmişti…

Ben, Elsie ile yeniden görüşebilmek için yirmi dört saat bile bekleyememişti ve ikili sadece birkaç hafta içinde birbirlerine sırılsıklam âşık olmuştu, mayıs ayı geldiğinde ise Vegas’a kaçıp evlenmişlerdi bile.

Nikâhtan sadece dokuz gün sonra Ben bir kaza geçirmiş ve Elsie olay yerine vardığında kocası çoktan acil servise doğru yola çıkmıştı. Elsie, hastaneye vardığında ise kendisini kocasının hiç tanışmadığı, hatta Elsie’nin varlığından bile haberi olmayan annesi Susan beklemekteydi ..

Elsie ile Ben’in ayaklarınızı yerden kesecek aşkı ve Elsie ile Susan’ın yürek burkan acılarının birbirine geçen hikâyesiyle Sonsuza Dek, Ayrı okura mutlu sona ulaşmanın birden fazla yolu olduğunu hatırlatacak.

“Dokunaklı, muhteşem ve zaman zaman yürek burkan bir hikâye. Taylor Jenkins Reid’in anlatımı zekice ve içinizde hissedebileceğiniz kadar gerçekçi. Okuyun, tadına varın ve tavsiye edin.”
– Sarah Jio –

“Kahkaha atacaksınız, ağlayacaksınız ve sayfalar arasında kaybolacaksınız.”
-Redbook-

Sayfa Sayısı: 384
Baskı Yılı: 2015
Dili: Türkçe
Yayınevi: Yabancı

pdf-kitap-indir-300x68

epubkitapindir

Keyifli Okumalar ..

%d blogcu bunu beğendi: