Linda Castillo – Sessizlik Yemini PDF EPUB ekitap

sessizlik yemini

Bazı Sırlar Açıklanamayacak Kadar Korkunçtur, Bazı Cinayetlerse Çözülemeyecek Kadar Karmaşık…

Ohio’da bir kırsal bölge kasabası olan Painters Mill, bir seri katilin vahşi saldırılarıyla karşı karşıyadır. Katilin imza olarak kurbanlarının karınlarına kazıdığı Roma rakamlarına bölgede on altı yıl önce işlenen dört faili meçhul cinayette de rastlanmıştır. Kasabanın yeni polis şefi Kate Burkholder bu imzayı çok iyi tanımaktadır. Fakat katil gerçekten o mudur? “Mezbaha Katili” geri mi dönmüştür? Kate, katil tekrar harekete geçmeden önce onu bulmak zorundadır. Ancak vakayla ilgilenmek üzere kasabaya yeni bir dedektif atandığında Kate hem ailesini hem de kendi hayatını mahvedebilecek karanlık bir sırrı açıklamak zorunda kalacaktır.

 
“Gerilim severler bu yaz okumak için Sessizlik Yemini’nden daha iyi bir kitap bulamayacaklar. Linda Castillo’dan kanınızı donduracak bir roman… Güçlü karakterler, mükemmel bir olay örgüsü ve tüyler ürpertici bir son…”
-USA Today- 
 
“Kitabın başkahramanı olan sert ve anlaşılması zor polis, Pensilvanya Felemenkçesini votkaları devirdiği kadar hızlı bir şekilde konuşabiliyor. Sessizlik Yemini çok tutacağa benzeyen bir serinin ilk bombası.”
-People-
 
“Kesinlikle baş döndürücü… Ustalıkla işlenmiş bir gerilim romanı.”
-Lisa Scottoline-
Sayfa Sayısı: 416
Baskı Yılı: 2015
Dili: Türkçe
Yayınevi: Pegasus
pdf-kitap-indir-300x68
epubkitapindir
Keyifli Okumalar ..
%d blogcu bunu beğendi: